Pożyczka w Incredit a wpis w BIG?

0
37
Pożyczka w Incredit a wpis w BIG?
Ocena

Coraz częściej polscy klienci firm pożyczkowych poszukują pożyczkodawców, którzy oferują produkty finansowe dla osób zadłużonych, bądź widniejących w bazach dłużników, itp. Czy osoby posiadające wpis w BIG mają szansę na otrzymanie pożyczki w InCredit?

Regulamin serwisu mówi jasno, że firma InCredit ma możliwość sprawdzania różnych baz. Między innymi pracownicy tego pożyczkodawcy mają prawo sprawdzania informacji na temat klienta w Biurze Informacji Gospodarczej. W związku z tym klienci są weryfikowani w takich bazach i posiadanie wpisu w Biurze Informacji Gospodarczej najprawdopodobniej skończy się odmową udzielenia pożyczki.

Dlaczego najprawdopodobniej? Firma informuje, że każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, więc jeśli pojawiły się inne czynniki działające na korzyść potencjalnego klienta to istnieje mała szansa, że otrzyma on jakąś pożyczkę w InCredit. Wszystko zależy od jego ogólnej oceny zdolności kredytowej. Jeśli klient nie spełnia wymagań dotyczących danej pożyczki, firma może zaproponować inną pożyczkę na mniejszą kwotę lub inną liczbę rat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here