Pożyczka w Incredit na 5000 zł – Czy warto?

0
35
Pożyczka w Incredit na 5000 zł – Czy warto?
Ocena

Dzięki serwisowi InCredit potencjalni klienci mają możliwość uzyskania sporej pożyczki na kwotę nawet kilku tysięcy złotych, którą można rozbić na kilka albo kilkanaście miesięcznych rat. Warto wziąć pod lupę przykład 5000 zł zaciąganych na 9 miesięcy (taka pożyczka powinna być w zasięgu większości Polaków posiadających stały dochód).

W firmie InCredit zaciągnięcie takiej pożyczki wiąże się z koniecznością spłacenia po 9 miesiącach kwoty 7585,52 zł, w Zaplo 7585,64 zł, natomiast w Hapi Pożyczki kwota ta może wynosić zaledwie 5450 zł. Jak zwykle oferta Hapi Pożyczki wygląda najlepiej, natomiast na tle pozostałych firm, oferta InCredit mieści się w średniej.

Warto jednak wspomnieć o pozostałych atutach oferty InCredit, które sprawiają, że pożyczka jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Przede wszystkim klienci mają zapewnione ubezpieczenie na życie gwarantujące spłatę zadłużenia w przypadku ich śmierci. Dodatkowo firma posiada promocję, dzięki której w przypadku terminowej spłaty pierwszej raty, wystarczy spłacić sam kapitał bez odsetek i prowizji, dzięki czemu sama pożyczka jest odrobinę tańsza w porównaniu z innymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here