Pozyczki podobne do Incredit?

0
53
Pozyczki podobne do Incredit?
Ocena

InCredit jest firmą skupiającą się na udzielaniu pożyczek długoterminowych spłacanych w ratach. Oznacza to, że klienci mogą liczyć na dość spore kwoty, które są rozbijane na raty zgodne z ich oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi. Okazuje się, że na rynku istnieje kilka innych firm zajmujących się udzielaniem pożyczek ratalnych drogą internetową.

Jedną z firm udzielających podobnych pożyczek jest Inbank Polska, który co prawda jest bankiem internetowym, ale w jego ofercie znajdują się szybkie pożyczki od 1000 do 4000 zł, które można rozbić na cztery raty.

Kolejną firmą, która pojawiła się w branży pożyczek długoterminowych jest renomowana Wonga, która oprócz chwilówek wprowadziła do swojej oferty pożyczki ratalne do 3000 zł udzielane na maksymalny okres 12 miesięcy.

Inną znaną firmą podobną do InCredit jest firma Hapi Pożyczki posiadająca w swojej ofercie pożyczki ratalne na spore kwoty, które można spłacać nawet przez dwa lata.

Kolejną godną uwagi firmą jest Zaplo należące do grupy Vivus. Oferuje ona pożyczki nawet do 10 tysięcy złotych, które można spłacać przez okres 36 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here