Pożyczki takie jak i podobne do Filarum?

0
55
Pożyczki takie jak i podobne do Filarum?
Ocena

Filarum to firma pożyczkowa, która udziela chwilówek online, telefonicznie i osobiście w siedzibie firmy. Żeby dostać pożyczkę w tej instytucji trzeba mieć minimum 21 lat, nie więcej niż 70 i ważny dowód osobisty. Filarum sprawdza historię kredytową swoich klientów w BIK i KRD. Podobnie jak Filarum działają też inne firmy pożyczkowe na polskim rynku, są to między innymi:

 

Pożyczki podobne do Filarum:

  • SohoCredit – to marka tego samego właściciela, co Filarum, dlatego też zasady przyznawania chwilówek będą tu praktycznie takie same;
  • Lendon – firma pożyczkowa, która bierze tak jak Filarum opcję spłaty ratalnej z tym, że ich kliencie nie mogą przekroczyć terminu spłaty.
  • Wonga – kolejny pożyczkodawca, który analizuje dokładnie ryzyko finansowej, daje też możliwość spłaty ratalnej w ciągu 12 miesięcy.
  • Vivus – firma działająca na tych samych zasadach, co Filarum, pierwsza pożyczka w Vivusie również jest pożyczką darmową.

Wszystkie firmy udzielające chwilówek mają podobne przepisy, inne mniej, drugie bardziej zaostrzone. Filarum należy niewątpliwie do jednej z popularniejszych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here