2000 w Vivus niespłacone

This topic contains 18 replies, has 1 voice, and was last updated by  jurek 2 months, 2 weeks ago.

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 37 total)
  • Author

jurek

Dwa lata temu nie spłaciłem 2000 złoty w vivus i teraz moje pytanie czy da się spłacić to w vivus czy tylko u komornika bo sumy u komornika są razy dwa.
    Proszę o o rady

Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

#39542 Reply

kazik8

Tajka jest prawda ze komornik nalicza dużo , ale zobacz umowę chwilówki to tam jest wszystko zapisane.

#39543 Reply

kolad32

Trochę bimbałeś dwa lata to oni ci zlicytują auto i tak historia może się zakończyć.

#39544 Reply

adam77

A pomyślałeś kiedyś przynajmniej chwile nad tą sytuacją że ona ciebie nie minie.

#39545 Reply

alef43

Jak ty myślałeś ze ciebie to minie to się mylić.
    Teraz tylko spłata u komornika ci zostaje .

#39546 Reply

adef44

Lepiej dogadaj się z komornikiem żeby ci nie zajął całej pensji jak jesteś na umowie o zlecenie.

#39547 Reply

adad33

Dogadaj się z komornikiem bo ci wstydu narobi w zakłdzie pracy.
    Teraz tylko ci splata została i tyle.

#39548 Reply

adad33

A nie mogłeś to z Vivus załatwić nawet z windykacja Vivus tylko tak zostawiłeś na pastwę losu.

#39549 Reply

olak33

Trudna to jest sytuacja , ale wiedziałeś ze ciebie nie minie.
    Spróbuj w Providencie wziąć kwotę an spłatę , a Provident będziesz spłacał dwa lata , ale zamknięć przynajmniej komornika.

#39550 Reply

adam55

Może pożyć u rodziny przynajmniej ten kapitał dwa tysiące , a odsetki ci umorzą może.

#39551 Reply

adam55

Sytuacja może jest trudna , ale na pewno do przezwyciężania.
    Trzeba tylko chcieć według mnie.

#39552 Reply

rafal

Teraz to tylko dogadanie z komornikiem ci pomoże i to nie wiadomo czy kwota i tak zostanie taka wysoka.

#39553 Reply

marek

A nie możesz się zastanowić i dogadać z komornikiem w tej sprawie bo tak odsetki będą duże.

#39554 Reply

slawek343

Tak już będzie u komornika czyli taka wysoka suma i nic ci w tym nie pomoże na pewno.

#39555 Reply

olol98

Weżnij może w Providencie spłać tego komornika bo jak wpisze ciebie w bik to będziesz miał problem.

#39556 Reply

stefek443

Według mnie jedyną opcją to tylko dogadanie się z komornikiem i spłacanie regularne.

#39539 Reply

aleks22

Jedyną opcja teraz to spłata tego u komornika chyba że poszło to do windykatora.

#39540 Reply

olek88

A przyszły ci już jakieś dokumenty że spłata ma być od komornika czy narazie cisza.

#39541 Reply

olek88

Z 2000 złoty teraz pewnie zrobiło się już 4000 złoty tak jak ty piszec.
    Trudno będzie ci to spłacić.

#41083 Reply

bartek

Hej drodzy, mam dla was rozwiązanie, oficjalnie na stronie Vivusa nie ma rzeczywiście czegoś takiego jak raty, ale jeśli na przykład zacięgneliście 2000 złotych, a możecie spłacić tylko część, co zwykle tak bywa, to wtedy płacicie kwotę na przedłużenie na kolejny miesiąc, a później przelewacie kwotę na przykład 200 zł, wtedy ta kwota pozostała do spłaty pomniejsza się o 200 złotych, więc wtedy na koniec kolejnego miesiąca macie do spłacenia 1800 złotych. Wiem, wiem… mega dziwny system spłacania, ale cóż taka ta firma jest, obecnie nie polecam. Dużo lepszymi alternatywami i dużo jaśniejszymi warunkami to na pewno są Wonga, Filarum, czy też choć jak mi się wydaje dość drogi w odsetkach Provident. W każdym bądź razie polecam spróbować złożyć wniosek tu i tu

#41066 Reply

kuba

Mam na imię Kuba, jestem studentem, mam podobny problem ze spłaceniem Vivusa. Co tutaj zrobić. Muszę do tygodnia czasu wynaleźć 1500 złotych, ale niestety przerosło mnie to. Czy ktoś mi jako studentowi udzieli kolejnej pożyczki?

#41067 Reply

beata

Mam obecnie zaciągnięte 3 pożyczki, w tym jedną właśnie we vivusie. Jakoś tak wyszło, że nie zorientowałem się, że kwota do spłaty w tym przeklętym Vivusie to jednorazowo jest cała, czy tak więc istnieje jakaś firma, która mi skonsoliduje te 3 pożyczki i bym mógł sobie tak spłacać po 500 złotych miesięcznie? Łącznie do konsolidacji jest 8200 złotych. Dzięki z góry za pomoc!

#41068 Reply

karolina

To już nie moja pierwsza pożyczka, wszystkie do tej pory były spłacane regularnie. Jednak jak teraz spłacić Vivusa, tam od razu do oddania mam 2500 złotych, tylko to ja mam prawie na cały miesiąc zarobków, nie da się też tego rozbić na mniejsze kwoty, co więc w takim przypadku zrobić? Ktoś mnie może uratować z tej trudnej sytuacji?

#41069 Reply

karol

Hej, myślę, że zapędziłem się w ślepą uliczkę z tą pożyczką od Vivusa. Mam na głowie jeden duży kredyt bo na kwotę 20 000 złotych, w tym również Vivusa na 2300 złotych, jak sobie poradzić w takim przypadku ze spłatą? Mam umowę na czas określony, czy jest szansa na konsolidacje tego, tak by zamknąć Vivusa?

#41070 Reply

krystian

Czy da się jakoś Vivusa spłacać w ratach? Jedna rata w wysokości całkowitej zaciągniętej pożyczki jest bardzo trudna do spłaty. Biorąc tą pożyczkę myślałem, że Vivus działa jak inne pożyczki, a tu taka nie miła niespodzianka, czy ktoś doradzi jak wybrnąć z tej sytuacji?

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 37 total)
Reply To: 2000 w Vivus niespłacone
Your information: