2000 w Vivus niespłacone

This topic contains 18 replies, has 1 voice, and was last updated by  jurek 3 weeks, 3 days ago.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • Author

jurek

Dwa lata temu nie spłaciłem 2000 złoty w vivus i teraz moje pytanie czy da się spłacić to w vivus czy tylko u komornika bo sumy u komornika są razy dwa.
    Proszę o o rady

Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

#39542 Reply

kazik8

Tajka jest prawda ze komornik nalicza dużo , ale zobacz umowę chwilówki to tam jest wszystko zapisane.

#39543 Reply

kolad32

Trochę bimbałeś dwa lata to oni ci zlicytują auto i tak historia może się zakończyć.

#39544 Reply

adam77

A pomyślałeś kiedyś przynajmniej chwile nad tą sytuacją że ona ciebie nie minie.

#39545 Reply

alef43

Jak ty myślałeś ze ciebie to minie to się mylić.
    Teraz tylko spłata u komornika ci zostaje .

#39546 Reply

adef44

Lepiej dogadaj się z komornikiem żeby ci nie zajął całej pensji jak jesteś na umowie o zlecenie.

#39547 Reply

adad33

Dogadaj się z komornikiem bo ci wstydu narobi w zakłdzie pracy.
    Teraz tylko ci splata została i tyle.

#39548 Reply

adad33

A nie mogłeś to z Vivus załatwić nawet z windykacja Vivus tylko tak zostawiłeś na pastwę losu.

#39549 Reply

olak33

Trudna to jest sytuacja , ale wiedziałeś ze ciebie nie minie.
    Spróbuj w Providencie wziąć kwotę an spłatę , a Provident będziesz spłacał dwa lata , ale zamknięć przynajmniej komornika.

#39550 Reply

adam55

Może pożyć u rodziny przynajmniej ten kapitał dwa tysiące , a odsetki ci umorzą może.

#39551 Reply

adam55

Sytuacja może jest trudna , ale na pewno do przezwyciężania.
    Trzeba tylko chcieć według mnie.

#39552 Reply

rafal

Teraz to tylko dogadanie z komornikiem ci pomoże i to nie wiadomo czy kwota i tak zostanie taka wysoka.

#39553 Reply

marek

A nie możesz się zastanowić i dogadać z komornikiem w tej sprawie bo tak odsetki będą duże.

#39554 Reply

slawek343

Tak już będzie u komornika czyli taka wysoka suma i nic ci w tym nie pomoże na pewno.

#39555 Reply

olol98

Weżnij może w Providencie spłać tego komornika bo jak wpisze ciebie w bik to będziesz miał problem.

#39556 Reply

stefek443

Według mnie jedyną opcją to tylko dogadanie się z komornikiem i spłacanie regularne.

#39539 Reply

aleks22

Jedyną opcja teraz to spłata tego u komornika chyba że poszło to do windykatora.

#39540 Reply

olek88

A przyszły ci już jakieś dokumenty że spłata ma być od komornika czy narazie cisza.

#39541 Reply

olek88

Z 2000 złoty teraz pewnie zrobiło się już 4000 złoty tak jak ty piszec.
    Trudno będzie ci to spłacić.

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
Reply To: 2000 w Vivus niespłacone
Your information: