fbpx

Czy muszę mieć pracę aby otrzymać szybką pożyczkę?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  tomasz09 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28729 Reply

  martyna93

  Nie pracuje. Nie dlatego, że nie chce. Kończę studia, szukam pracy. To niełatwe zadanie. Chciałabym aby została mi przyznana szybka pożyczka. Kupiłabym nowy laptop, który ułatwiłby mi nie tylko naukę, ale i poszukiwania pracy, mogłabym wykonywać drobne zlecenia.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29171 Reply

  ramala

  Pracy nie. Dochód tak. Nie masz żadnego źródła dochodu? Stypendium? Praca dorywcza? Na początku nie powinniśmy stawiać Naszym pracodawcom wygórowanych oczekiwań. Nie zapominajmy o tym, że nie posiadamy żadnego doświadczenia. Rozejrzyj się. Na pewno uda Ci się znaleźć pracę. Na kilka godzin w tygodniu, na weekendy.

  #35675 Reply

  mintogna

  Mam kilka pytań. Pierwsze, co potrafisz robić dobrze? Jaki kierunek studiów kończyć? Kiedy i korzystając z jakiego źródła chciałabyś spłacić pożyczkę? Jesteś pewna, że zwrot pożyczonych pieniędzy w wyznaczonym terminie nie będzie dla Ciebie problemem? Pamiętaj o tym, że musisz mieć pieniądze chociaż na przedłużenie terminu spłaty. Nie ryzykuj bez potrzeby.

  #35743 Reply

  ongama

  Tak. Chociaż dorywczą. Nie musisz zarabiać dużo. Wystarczy, że nie będziesz miał żadnych problemów ze spłatą zobowiązania. Ja także podczas studiów pracowałem. Kilka godzin dziennie. Pamiętaj, że na rynku pracy jest niemała konkurencja, inwestycja w nowy laptop, to za mało. Pomyśl o kursach. Tak aby swoje CV rozbudować. W innym wypadku będziesz konkurował “na najniższym szczeblu”, i naprawdę niewiele zarobisz. Pożyczka na pewno będzie potrzebna, ale czy ją spłacisz bez problem..?

  #35850 Reply

  tomasz09

  O pracę na stałe warto się postarać nie tylko dlatego, aby móc pożyczyć pieniądze w parabanku, ale także dlatego, by ustabilizować swoja sytuacje. Nie powinniśmy co miesiąc zastanawiać się nad tym, ile zarobimy, jak opłacimy rachunki, czy stać Nas na to jedzenie.. Niestety znam mnóstwo osób, które nie pracują od dłuższego czasu, bo cały czas szukają tej wymarzonej pracy. Dla mnie najważniejsze jest to, aby mieć stały dochód. Jeśli praca jest uczciwa.. Nie chciałbym być na utrzymaniu rodziców. Nawet jako student.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Czy muszę mieć pracę aby otrzymać szybką pożyczkę?
Your information: