fbpx

Firmy pozabankowe bez lichwiarskich opłat

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  dario 1 year, 11 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28680 Reply

  radek79

  Czy na rynku niebankowych pożyczek są obecne firmy pozabankowe nie oczekujące wniesienie lichwiarskich opłat? Chciałbym pożyczyć trochę pieniędzy, nie chciałbym jednak aby mój budżet domowy “runął”. Dlatego też zwracam bardzo dużą uwagą na wszystkie wymagane przez dany parabank opłaty. Za kilka dni mógłbym rozpocząć odświeżanie mojego domu, pod warunkiem, że udało by mi się znaleźć pożyczkę w rozsądnej cenie.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29146 Reply

  fecolto

  W parabankach pieniądze pożyczałem kilkakrotnie. Nigdy nie spotkałem się z lichwiarskimi opłatami. Przez złożeniem wniosku/e-wniosku dokładnie analizuje całą ofertę. Zaglądam do regulaminu. Pytam. Rankingi pożyczek pozabankowych to dla mnie “sugestia”, to właśnie wśród firma z najwyższych pozycji szukam.

  #35819 Reply

  omira

  Odsyłam do regulaminu.. Łatwiej będzie odpowiedzieć na Twoje pytanie, kiedy wskażesz konkretną firmę. Wówczas i My będziemy mogli zajrzeć na stronę i powiedzieć Ci, co myślimy o konkretnej firmie. Uważaj przede wszystkim na zapisy dotyczące zastawu nieruchomości. Dość długo nie było głośno o tym, ale to nie oznacza, że z rynku całkowicie zniknęły te firmy, które nie próbują przejąć mieszkań, domów swoich klientów..

  #35722 Reply

  danoka

  Z całą pewnością, jeśli wystąpisz z wnioskiem o pożyczkę pozabankową w “znanym” parabanku, to nie będziesz miał żadnych problemów. Przed złożeniem wniosku zapoznaj się z opiniami. Wystarczy, że do wyszukiwarki internetowej wpiszesz następujące hasło “firma xxx opinie”. Zajrzyj także do regulaminu. Firma nie powinna oczekiwać od Ciebie żadnych przedpłat, zabezpieczeń, wyjątek stanowi opłata weryfikacyjna, w kwocie nie wyższej niż 1 grosz. Nie nastawiaj się negatywnie “dla zasady”. To, że nie pożyczamy pieniędzy w banku nie oznacza, że pożyczamy “gorzej”. Moim zdaniem największym atutem pożyczek pozabankowych jest fakt, że nie musimy składać długich, skomplikowanych wniosków..

  #35950 Reply

  katarina

  Nie spotkałam się z tzw. lichwą od dłuższego czasu. Co z pewnością wcale nie oznacza, że całkowicie zniknęła ona z rynku. Po prostu dotyczy to małych, nieznanych firm. Firmy, które mają stronę www nie zdecydują się na takie “rozwiązanie”. Uważać więc powinniśmy na te parabanki, które nie są obecne w Sieci, pożyczki oferują Nam “na ulicy”. Za każdym razem powinniśmy czytać regulamin. Strzeżonego..

  #35972 Reply

  dario

  Przed złożeniem wniosku o pożyczkę możemy zapoznać się z opinia na temat każdej firmy. Nie musimy więc obawiać się tak bardzo tzw. lichwy, jak jeszcze kilka lat temu. Na pewno nie powinniśmy wnioskować o pożyczkę w tych firmach, o których Internauci nic nie piszą. Nawet wówczas, gdy firma oferuje Nam wyjątkowo korzystne warunki. Po kilku miesiącach może się okazać, że Nasz dług cały czas narasta, a My możemy przestać być właścicielami Naszego mieszkania.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Firmy pozabankowe bez lichwiarskich opłat
Your information: