fbpx

Firmy pożyczkowe bez weryfikacji

This topic contains 5 replies, has 0 voices, and was last updated by  olafo 1 year, 12 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28740 Reply

  ceffila

  Czy wiecie, które firmy pożyczkowe nie weryfikują swoich klientów? Proszę o informacje te osoby, które są pewne, nie tylko przypuszczają. Po weryfikacji mojej osoby w BIK, BIG. KRD.. mój wniosek z pewnością nie otrzymałby akceptacji. A bardzo potrzebuje gotówki. Można powiedzieć, że moja sytuacja bez podbramkowa.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29182 Reply

  felim

  Weryfikacja w żadnym parabanku nie jest zbyt skomplikowana. O tym, czy dana firma pożyczkowa dokona weryfikacji w BIK, BIG, KRD itd. możemy dowiedzieć się z regulaminu. Nie powinieneś wykluczać pożyczki prywatnej. Pożyczkodawcę możesz znaleźć na forum, wystawić ogłoszenie, nie ukrywaj swojej sytuacji, zaproponuj zabezpieczenie.

  #35662 Reply

  fenak

  Całkiem niedawno byłem w podobnej sytuacji. Niestety, moje wnioski o pożyczkę były “z automatu” odrzucane, i w parabankach, i w portalach społecznościowych. Wyszedłem na prostą dopiero po kilku miesiącach pracy zza granicą. Dziś z pewnością mój wniosek spotkałby się z akceptacją. Przekonam się wkrótce.

  #35737 Reply

  rafal

  To pewne. Parabanki weryfikują wiarygodność swoich klientów, ale nie tak jak banki. Nie powinniśmy się więc obawiać ów weryfikacji. Na rynku pożyczek pozabankowych nie brakuje tych, które są oferowane bez weryfikacji w BIK – u, KRD itp. musimy tylko sprecyzować swoje oczekiwania. W żadnym wypadku nie wyrażajmy zgody np. na zastaw nieruchomości. To ogromne ryzyko..

  #35835 Reply

  natalia

  W przypadku nie najlepszej historii kredytowej nie zdecydowałabym się na złożenie wniosku o pożyczkę. Wiem, że zostałby odrzucony. W przypadku pożyczek chwilówek dość istotne jest to aby Nasza historia dostępna w Biurze Informacji Kredytowej była pozytywna. Proszę zajrzeć do regulaminów. Moje słowa znajdą potwierdzenie. Na pożyczkę bez BIK (ze złą historią kredytową) owszem mamy szansę, ale nie będą to pożyczki “za darmo”, na 30 dni, a pożyczki oprocentowane, na dłuższy okres czasu (najczęściej będziemy je spłacać w kilku ratach).

  #35836 Reply

  olafo

  Na szczęście moja historia kredytowa jest naprawdę dobra. Nie obawiam się więc odrzucenia ani ze strony banku ani parabanku. Wniosków z bankach nie składam. Szkoda mi czasu. Prowadzę własną firmę i gdybym miał spędzić tyle czasu w banku.. to uciekłby mi niejeden cenny klient. Znaczenia ma także fakt, że moje dochody właściwie nie są weryfikowane. Dla mnie to oczywiste, że nie są one stałe, raz przychód mojej firmy jest większy, a raz mniejszy. Dla banku nie było.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Firmy pożyczkowe bez weryfikacji
Your information: