fbpx

Gdzie wziąć kredyt na wymarzony samochód?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Joachim 3 years, 4 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30324 Reply

  Lip77ski

  Hm… Może od takiej myśli zacznę moje zapytanie… Kolejno trochę tekstu, trochę informacji… A więc chyba każdy, kto nie ma zbyt dużo gotówki, a chciałby mieć własny samochód decyduje się na zakup samochodu używanego a gdy dalej nie ma wystarczającej puli gotówki, to bierze kredyt ( normalka). Jednak szczerze mówiąc tu zaczyna się kłopot, bo gdzie najlepiej pożyczyć – ja mam taki kłopot… Albo, kto będzie chciał pożyczyć mi na samochód? Ja swoje poszukiwania zacząłem kierować w stronę banków ale ich oferty są naprawdę bardzo zróżnicowane. A wiem i liczyć muszę się z tym, że nigdy nie dostane atrakcyjnego oprocentowania na kredyt.

  Niestety ale po pierwsze przez to, że bank musi zarobić na kredycie, a po drugie, że samochód jest używany i bank, jako jego właściciel aż do momentu spłaty kredytu, musi ponosić pewne ryzyko, na przykład straty wartości samochodu. Dlatego pomóżcie, w przypadku gdy chce wziąć kredytu, to musze wybrać się do banku z paroma dokumentami – są one niezbędne, aby dostać kredyt – więc gdzie się skierować i wziąć ze sobą?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30416 Reply

  Emil

  Witam Serdecznie jeśli chodzi o decyzje kredytową na samochód to Geting Banku, jest ona podejmowana w ciągu 2h, minimum formalności można też wziąć u nich kredyt z obniżonym oprocentowaniem, polecam i nie czekaj! Sprawdź tam kredyt samochodowy

  #30417 Reply

  Jonatan

  Eee tam Paribas też jest fajny! Można tam mieć kwotę kredytu sięgając 500 000 zł i to na zakup samochodu nowego i używanego a oprocentowanie to tylko 4,99%.

  #30418 Reply

  Jozafin

  Ej a może Santander? Ja u nich brałem pożyczkę na samochód i nie narzekam, mają tam kredyt na auta nowe lub używane do 12 lat, wpłata własna od 0 pln a całkowity okres kredytowania do 8 lat. Ja polecam jak już coś to tam brać kredyt na wymarzony samochód… Pozdrawiam.

  #30419 Reply

  Joachim

  Cześć, widzę, że każdy stoi przy swoim, więc ja polecam mBank kwotę do dyspozycji mamy nawet do 150 tys. PLN a automatyczna spłata rat w wybranym przez siebie dniu bez zbędnych formalności i zabezpieczeń bez Bik itd. Kredyt w całości przez Internet nawet w 15 minut. I co łyso Wam? ;p Polecam!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Gdzie wziąć kredyt na wymarzony samochód?
Your information: