fbpx

Jaki bank wybrać, by wziąć kredyt bez BIK?

This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  ono88 3 years, 8 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #30534 Reply

  Mariusz

  Cześć, coś słyszałem, że ostatnio coś banki odmawiają nam udzielenia kredytów gotówkowych… Wiem, że najczęściej jest to związane z naszą nie najlepszą historią kredytową co często powoduje frustrację u osób, które sądziły, że nic na sumieniu nie mają, dlatego ,,prosto z mostu” pytam, jak zatem wziąć pożyczkę, omijając sprawdzanie w BIK? Jakie banki mogą pomóc, które omijać szerokim łukiem?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30602 Reply

  ono88

  Ledwo co wychodzimy na prostą i chcemy z żoną znów zaciągać kolejne zobowiązania…. Powstrzymać się? Jak nie robić głupstw, gdy wpada się tylko w coraz większą pętlę. Spłacać dług i skończ z zaciąganiem kolejnych – łatwo powiedzieć….

  #30601 Reply

  Konrad

  Witam, ja oczywiście odradzam nowe kredytu tego typu, dopiero co wyszedłem z pętli zadłużenia. Myślę że lepiej by zacisnął zęby i najpierw spłacił do końca chwilówki i nigdy nie brać kolejnych a zresztą boli gdy trzeba spłacać 4.000 a co gdy ma się 15.000? Sam tak miałem i nie widziałem tutaj logiki….

  #30598 Reply

  Phrabia

  No tak jedynie w Parabanku, ale także nie wszędzie jest to takie proste, bo w żadnym banku nie jest możliwe podjęcie jakiejkolwiek pożyczki jeśli oczywiście mamy ten wpis do BIKU- u lub też do jakiegokolwiek rejestru dłużników.

  #30600 Reply

  Rumak

  Witam jeżeli chcecie pożyczkę bez sprawdzania bik to polecam Wonga.com lub ING, bo tam szybko i sprawnie wszystko załatwimy a banki niestety zawsze sprawdzają.

  #30599 Reply

  Marek

  Hej, jedynie w instytucjach pozabankowych potwierdzam (Wonga, Vivus, mBank itd.) ale i tak nie we wszystkich mamy takie możliwości, aby nie być sprawdzanym w BIK-u. Z kolei banki wszystkie sprawdzają wszelkie możliwe rejestry – niestety.

  #30597 Reply

  GóraMarcin

  Hmy słuchajcie niestety, a może i nawet stety, ale nie ma takiej możliwości, aby w jakimkolwiek banku było możliwe wzięcie kredytu bez sprawdzenia bazy BIK i innych rejestrów…. Bo wszystkie jednak zawierają dłużników a w grę wchodzi jedynie jakiś parabank.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Jaki bank wybrać, by wziąć kredyt bez BIK?
Your information: