fbpx

Kalkulator kredytu hipotecznego – jak to działa?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Marianek 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #29845 Reply

  Grzegorz

  Cześć, dziś mam pytanie skierowane do grupy forumowiczów, którzy znają się na kalkulatorach kredytów hipotecznych, mianowicie czy ktoś wytłumaczy mi jak obliczy opłacalność refinansowania kredytu hipotecznego posiadanego w obecnym banku?

  Wiem, że zdarza się nieraz sytuacja taka, że kredytobiorcy posiadają problemy ze spłaceniem posiadanej pożyczki, gdyż nagle tracą prace, mają niespodziewany wydatek czy też muszą kupić bądź też naprawić samochód, oczywiście to zaledwie parę przykładów, które mogą znacząco zmniejszyć możliwości finansowe. Ale czy to prawda, że jeśli posiadamy jakiekolwiek problemy ze spłatą przyznanego nam kredytu, to pomoże nam ten cały kalkulator? On nam obliczy jaki bank zaoferuje nam kredyt refinansowy?

  Przecież to już na pierwszy rzut oka widać, że niektóre oferowane pożyczki nie zawsze przedstawiają się atrakcyjnie, więc jak to jest jak to wygląda w praktyce? Zależy mi, by ktoś mi to wyjaśnił, bo wielu rzeczy tu nie rozumiem a nie ukrywam, że chciałbym wiedzieć….

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30040 Reply

  Wojtek

  Cześć, widzę, że temat mnie zaciekawił, także szukam na obecną chwilę konkretne kalkulatory zdolności kredytowej. Np. dziś z samego rano znalazłem fajny kalkulator kredytów hipotecznych z moją zdolnością, fajne te programy są naprawdę.

  #30041 Reply

  Junior

  Z tego co ja wiem, to bankiem, który daje dla swoich potencjalnych klientów kalkulator zdolności kredytowej jest ING, faktem jest to kalkulator kredytów hipotecznych tylko w złotówkach. Wszystko jest bardzo proste i wystarczy tylko dokładnie wypełnić każde pole w formularzu. Poniżej podaje link do wspomnianego kalkulatora.

  #30042 Reply

  Marianek

  Witam Wszystkich, warto pamiętać, że w dziale Kalkulator kredytowy możemy znaleźć wiele innych narzędzi obliczeniowych i innych symulatorów. Fajne kalkulatory mogą naprawdę, pomóc wybrać najlepszy możliwy kredyt hipoteczny. Warto wspomnieć też, że kalkulator oblicza oprocentowanie rzeczywistego kredytu – oczywiście uwzględniając prowizję kredytową oraz inne opłaty, kalkulator może też pomóc przy wyborze waluty kredytu hipotecznego, tutaj obliczając kredyt, który będzie najkorzystniejszy – ten w złotówkach.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Kalkulator kredytu hipotecznego – jak to działa?
Your information: