fbpx

Kredyt na samochód bez BIK?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Mikołaj 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30244 Reply

  Bronisła33w

  Witam tutaj Wszystkich, pewnie nie tylko ja myślałem w ostatnim czasie o auto-kredycie bez BIK? Z tego co ja pamiętam, to dawniej fakt posiadania samochodu był oznaką tak naprawdę wielkiego prestiżu i potwierdzeniem wysokiej pozycji. Na dzień dzisiejszy samochód to tylko nieodzowny element naszego życia. Co więcej obecnie auto można zakupić już za trzy tysiące złotych. Dlatego też ceny używanych samochodów są na każdą kieszeń, wiadomo, że co do sprawności tych aut można mieć wiele zastrzeżeń ale to nie w tym temacie…. Ale by bezpiecznie podróżować, trzeba pomyśleć zainwestować w minimum 7- letni samochód – jakie ja chce zakupić. Nowsze auto wymiernie oszczędza na eksploatacji i na naprawach. Jeśli z kolei chcemy bardzo wysoki komfort jazdy to niewątpliwie potrzebujemy auto 2-3 letnie, które nie ukrywajmy jest bardzo drogie. Dlatego można się zastanowić nad kredytowaniem. Tym bardziej, że parabanki jak ING, Alior Bank czy mBank pożyczają w naprawdę „dobrej cenie” kredyt samochodowy. Moje pytanie do Was, jeśli w tych bankach obiecują mi, że mój kredyt to ,,gwarancja niskiego oprocentowania, pieniądze można przeznaczyć na nowe i używane pojazdy, że termin spłaty kredytu do 30 lat Dobra Pożyczka na samochód” to, to jest prawda czy ściema bym tylko podpisał umowę?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30299 Reply

  Mateusz

  No tak średnio Radek, bo leasing może być, ale najlepiej bez wpłaty własnej bądź max na poziomie 10% jest takie cos? Ja znalazłem zaraz jak mi napisałeś o tym, leasing ale dopiero od 25 tys. a ja tyle nie mam – ma ktoś jakieś może inne namiary??

  #30298 Reply

  Radek

  Cześć, moja propozycja spróbuj w Idea bank, warunek jeden, nie możesz mieć komornika na głowie w tedy może się udać. A przecież istnieje takie coś jak leasing bez BIK tylko wtedy musisz mieć 30% wkładu na nowy wóz – pomogłem?

  #30300 Reply

  Mikołaj

  Hmyyy…. No jeżeli nadal banki będą odsyłać Cię, może idź do Europejskiego Funduszu Pożyczkowego, może to nie ,,szczyty” ale tam przynajmniej z BIK-iem nie ma problemu, jeżeli masz czysty Infomonitor. Jest to na pewno temat do ogarnięcia kolego.

  #30297 Reply

  Mateusz

  Witam, ktoś da mi rade??? Kurcze jestem w biku i równolegle prowadzę dzielność i jestem zadłużony. Chciałbym kupić sobie nowy samochód i nie wiem co zrobić, a banki mnie odsyłają z kwitkiem…. Pomóżcie…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Kredyt na samochód bez BIK?
Your information: