fbpx

mBank czyli kredyt w niecałe 15 min

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Rafaeolle 3 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #29781 Reply

  Krzysiek

  Cześć, dziś tutaj chciałbym polecić pewien dobrze prosperujący bank czyli mBank. Od dawna walczyłem z kredycikami i większymi kredytami, wkurzało mnie to, że co miesiąc moja pensja malała i to bardzo znacznie. Z 2500zł. zostawała mi raptem 700 zł. reszta na spłaty…. Dlatego też w ostatnim czasie przerobiłem ofertę tytułowego banku i co?

  O moich dochodach wiedzieli o BIKU też, ale decyzje podjęli bardzo szybko, ku mojemu zdziwieniu środki na koncie pojawiły się u mnie po podpisaniu umowy. Operacja trwała raptem 15 min. Trudno mi stwierdzić dokładnie co i jak skłoniłem bankowców, by Ci mi pożyczyli pieniążki. Około godziny 9:00 na drugi dzień miałem już wszystkie papiery, i pełną akceptację… Oczywiście, żeby nie było tak różowo to i tam są wady i niedociągnięcia ale jednak przy wysokiej cenie tego produktu to z czasu załatwienia i rozpatrzenia mojej sprawy jestem zadowolony.

  A wy co myślicie o mBanku, może nie mam racji, może to tylko mój fart, chętnie posłucham waszych opinii na ten temat ;).

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29820 Reply

  Łukasz

  Siemanko wszystkim, moim skromnym zdaniem mBank to firma, która szuka niestety ale frajerów do reklamowania swoich jakże oddanych i tanich usług. Osobiście myślę, że to strata czasu, nie można na tym systemie sensownie spłacać kredytu, ale pewnie jacyś chętni się znajdą a może nawet co któryś zarobi na ich usługach.

  #29821 Reply

  Dama

  Rozumiem Łukasz, że brałeś tam pożyczkę, że się wypowiadasz? Ja uważam, że jeśli ma się stały dochód to mBank czy też ING czy inny bank będzie dobry, każdy chce zarobić, co by było, gdyby nie pomocne pożyczki? Nie rozumiem Łukasz, kto ma zarobić? Przecież ludzie nie zarabiają na pożyczkach XD kolega Google się kłania ;p.

  #29822 Reply

  Rafaeolle

  Siema, słuchajcie, to, że para bank czy inna firma pożyczkowa chce jak najmniejszym kosztem zyskać jak najwięcej to normalne. Sam mam firmę i chce więcej zarabiać niż wydawać, natomiast nazywanie ludzi “frajerami” bo pożyczają pieniądze to nie na miejscu, nieraz ciężka sytuacja do tego zmusza. Łukasz ogarnij się trochę.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: mBank czyli kredyt w niecałe 15 min
Your information: