fbpx

Mój typ szybkiego kredytu…

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Janusz789 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30162 Reply

  Juljusz6768

  Witam Was moi drodzy, mam mały kłopot, mianowicie potrzebuje bardzo szybko pożyczyć 5000 zł na jakiś miesiąc no może dwa a góra trzy… Jasna sprawa, że próbowałem w banku, ale tam muszę posiadać jakieś (jak dla mnie bezsensowne zaświadczenia z ZUS…), do tego ale niestety z urzędu skarbowego przynieść muszę różne inne zaświadczenia – a na to po prostu nie mam czasu. Dlatego też chciałbym pójść do jakiejś instytucji ,,jak człowiek” i tam od ręki na sam dowód dostać pożyczkę.

  Mam swoich faworytów czyli swoje typy pożyczek chwilówek z których najczęściej korzystali moi znajomi i nie mieli z nimi problemów. Hmy, do tej pory raz w miesiącu potrzebowałbym takiej drobnej pożyczki – chwilówki na nie długi czas… Dlatego pomóżcie, który bank pożyczy mi na start 5000tyś. A potem mógł by mi regularnie pomagać… O to mój prywatny spis aktualnych i polecanych chwilówek: netcredit, vivus, wonga czy też ekspreskasa.

  Zależy mi, żeby te kilka chwilówek internetowych (wiem, że ich jest dużo), ktoś sprawdził i chodzi mi też o to, żeby każdy pisał o tych które sprawdził.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30232 Reply

  Mariola

  Jeśli chodzi o kredyt to skorzystaj z Deutsche Banku, tam również jak w innych podobnych bankach obowiązuje 0% prowizji, rata średnio kształtuje się na poziomie 1 701 zł. Fajnym rozwiązaniem z tego co czytałam jest to, że decydując się na opcję kredytu bez prowizji wyrażamy zgodę na podwyższenie marży kredytu. Więc tak naprawdę to od nas zależy czy zdecydujemy się na niską marżę, czy też na prowizję 0%.

  #30233 Reply

  Romeczek

  Witam, ja tam wole i lubię Raiffeisen, rata wynosi tam średnio 1 737 zł. Tylko, że propozycja skierowana jest do osób uzyskujących dochody na poziomie nie mniejszym niż 3 000 zł netto miesięcznie-więc nie dla wszystkich. Fajnym atutem może być fakt, że niepobierana jest opłata za wycenę nieruchomości….

  #30234 Reply

  Nowak

  Eee tam, fajny jest Eurobank udostępnia swoim klientom, jednocześnie marżę kredytu od 1 pp. oraz praktycznie zerową stawkę prowizji i możliwość refinansowania kosztów związanych z różnymi przeprowadzkami a przy kredycie na 150% wartości nieruchomości i 40 letnim okresie spłaty bije konkurentów na ,,łeb”.

  #30235 Reply

  Janusz789

  Ja tam wole ING, bardzo dobry bank i konkurencyjny co ważne!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Mój typ szybkiego kredytu…
Your information: