fbpx

Najlepszy bank czyli Bank Zachodni WBK?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Wojciech 3 years, 4 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #30326 Reply

  Kowalski

  Cześć, ostatnio słyszałem, że obecnie najkorzystniejszą ofertą kredytu obrotowego dla firm oferuje Bank Zachodni WBK, to prawda? Pozwala ponoć na otrzymanie dodatkowych pieniędzy przedsiębiorstwom, warunek jest jeden, muszą działać one minimum 12 miesięcy, więc mojej firmy to też się tyczy. Jest tu oprocentowanie nominalne kredytowe, wynoszące 2,97 proc. Oprócz preferencyjnego oprocentowania od klientów nie wymagają wykupywania ubezpieczenia kredytu. Ponadto maksymalna kwota przyznanego zobowiązania może sięgać 500 tys. zł. A przecież minimalna marża dla oferty konkurencji wynosi tylko 0,25 proc.

  Hmy i tak myślę czy ten atrakcyjny kredyt obrotowy dla przedsiębiorstw można znaleźć w Raiffeisen Polbanku ? Bo wiem, że oni też oferują „Linię kredytową w rachunku bieżącym – zabezpieczoną”, z której mogą skorzystać firmy ze minimum 18-miesięcznym stażem, więc tu i tu się załapie. A wy jak myślicie WBK rzeczywiście najlepszym bankiem dla firm?

  A i na koniec, czy dodatkowym zabezpieczeniem mogą być nieruchomości rolne oraz przemysłowe, obiekty turystyczne jeśli bym chciał rozbudować firmę?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30422 Reply

  Mirron

  Cześć powiem tak, Bank Zachodni WBK jest po prostu świetny ja tu dodam, że to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług i poziomu zabezpieczeń jednocześnie bank bardzo przyjazny a wiem bo brałem tam kredyt, fajnie bo pomagają rodzinie i w biznesie…. Bank Zachodni WBK oferuje też dosyć szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych.

  #30423 Reply

  Dariusz

  Cześć słuchaj Kowalski może to Ci pomoże…. WBK i ich główne zalety, ich karty kredytowe wspierają Akcję Pajacyk i aż do 54 dni nieoprocentowanego kredytu u nich, ponadto otrzymasz kartę nawet przy 650 zł dochodu netto. Plus tego masz do 100 000 zł bez zabezpieczenia, decyzje o przyznaniu kredytu podejmujemy już w 10 minut i długi okres spłaty bo aż do 72 miesięcy.

  #30424 Reply

  Wojciech

  Dzięki Dariusz jutro idę do nich i biorę większy kredycik na nowe mieszkanie 😉 Pozdrawiam. P.S. Na koniec dodam, że w tym banku można otrzymać kartę nawet przy 650 zł dochodu netto i to prawda – fajne rozwiązanie bardzo kuszące :P.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Najlepszy bank czyli Bank Zachodni WBK?
Your information: