fbpx

Opóźnienie w spłacie kredytu bez bik – co teraz

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Avia67 3 years ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #31859 Reply

  Tomasz

  Witam Tutaj wszystkich ,,bankowców” ostatnio niestety ale miałem, zajęcie Komornicze z tytułu niezapłaconych Faktur z czasów gdy miałem Firmę. Teraz oczywiście pracuję, umowę mam na czas nie określony, spłacałem regularnie zadłużenie, dług spłacę już w tym roku, a moje pytanie to – czy z tytułu niezapłaconych faktur będę widniał w BIK jak z tytułu np. nie płaconego kredytu? a może BIK inaczej to pokazuje. Pozdrawiam.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32177 Reply

  Gustaw074

  Prawda jest taka, że na naszym rynku pozabankowym działa wiele firm pożyczkowych, które w krótkim czasie udzielają swoim klientom niewielkich zobowiązań finansowych. Zwykle kwota zobowiązania nie przekracza kilku tysięcy złotych i tutaj nie inaczej jest w przypadku firmy pożyczkowej SMS365, działającej w trybie zdalnym. Firma to mój faworyt, bo do udzielenia pożyczki w SMS365 nie jest potrzebna osobista obecność klienta w siedzibie firmy pożyczkowej. Wszystko odbywa się w trybie zdalnym. A no i klient tutaj chcący zaciągnąć pożyczkę musi zarejestrować swoje konto użytkownika w serwisie i dokonać przelewu weryfikacyjnego na rachunek SMS365 z polskiego banku, w kwocie 1 grosza. W tytule przelewu powinien on podać: Akceptuję warunki umowy SMS365 – prosta i fajna sprawa nie?

  #32178 Reply

  Adii

  A jam jako klient mam opinie jak najbardziej dobre o sms365, działają bardzo szybko. a co do pytania odnośnie opóźnień i czarnej listy to przed udzieleniem pożyczki wiarygodność finansowa klienta jest sprawdzana w bazach rejestrów dłużników. A samo opóźnienia w spłacie kredytów i pożyczek są powodem, dla którego SMS365 odmawia wypłaty pożyczki gotówkowej. Tutaj aby móc zaciągnąć pożyczkę w firmie SMS365, należy spełnić następujące warunki: Brak zaległości w spłacie zaciągniętych kredytów i pożyczkę, wiek od 20 do 65 lat no i posiadać aktywny telefon komórkowy i otwarty rachunku bankowego w jednym z polskich banków.

  #32179 Reply

  Avia67

  Cześć oferta powyżej jest naprawdę genialna ale aktualnie w SMS365.pl można otrzymać już nawet 3000zł. Bo niedawno pojawiła się nowa strona oraz oferta.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Opóźnienie w spłacie kredytu bez bik – co teraz
Your information: