fbpx

Oświadczenie o zarobkach z banku a kredyt bez biku

This topic contains 7 replies, has 1 voice, and was last updated by  Ela 3 years ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #31860 Reply

  Tobert67

  Jest takie coś jak kredyt na Dowód ? Czy ja bez dochodów – zadłużony i bez pracy, może otrzymać pożyczkę bez żadnych zaświadczeń? Szukam szybkiego kredytu lub pożyczki bez zaświadczeń o dochodach (kredytu na dowód) mogę skorzystać z ofert zarówno banków jaki i firm pozabankowych?
  Bo najpierw w pierwszej kolejności przyjrzałem się ofertom banków, gdyż ich oferty są dużo tańsze od ofert parabanków – oprocentowanie pożyczek jest niższe od kilkudziesięciu do kilkuset procent, tylko tam dostałem odmowę w trybie natychmiastowym. Więc jaki para-bank mi polecicie?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #32180 Reply

  Mialan

  Hejka no wszystko zależy od samej zdolności kredytowej, dla przykładu ja dostałem 50 tys na weksel od prywatnego pożyczkodawcy.

  #32181 Reply

  Wiola

  A mnie bardzo ciekawi taki temat – ile można dostać kredytu na firmę na oświadczenie?

  #32182 Reply

  Avatar78

  Witam tutaj Wszystkich zgromadzonych, hmy fakty są takie, że dziś żaden bank nie da kredytu, póki Nas nie sprawdzi! Kredyt na oświadczenie jakieś to niestety ale – bajka. Oni dzwonią do pracodawcy, potwierdzają formę zatrudnienia, wysokość dochodów itd. Więc chyba wolę iść po zaświadczenie do księgowej.

  #32183 Reply

  Krystiam

  Ja znam osobiście moich sąsiadów, przez kilkanaście lat ludzie pożyczali na potęgę a teraz wyprzedają majątek, bo nie są w stanie wyjść z kredytów zaciągniętych przed laty. Tego typu procedury sprawdzania klientów, uważam jak najbardziej na plus!

  #32184 Reply

  Dilski

  A w którym banku dostanę kredyt na dowód?

  #32185 Reply

  Hołk

  Hej co to za pytanie w ogóle? No w tym, w którym masz konto i w każdym takim masz szanse na chwilówkę.

  #32186 Reply

  Ela

  Hej w niektórych bankach można dostać na oświadczenie, nie mając nawet konta. Chyba wiemy, że banki teraz ze sobą dość mocno rywalizują, muszą być elastyczne w swojej ofercie. Myślę, że tak od 7 do 10 tys można pożyczyć na oświadczenie a jak nie mamy konta, to zaraz zaoferują nam parabanki, by tylko u nich się zapożyczyć…A no i każdy bank zadzwoni do pracodawcy! Weź pożyczkę prywatną!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Oświadczenie o zarobkach z banku a kredyt bez biku
Your information: