fbpx

Pętla kredytowa – w jaki sposób sobie poradzić?

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Kama 4 years, 3 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #1957 Reply

  Karol

  Potrzebuję pomocy! Jakiś czas temu wpadłem w długi, które zacząłem spłacać kredytami i różnymi pożyczkami prywatnymi. Moje zadłużenie wynosiło łącznie prawie 15 tysięcy złotych, więc kombinowałem i szukałem możliwości, żeby to pospłacać. Jednak nie uniknąłem sytuacji pętli, bo teraz wszystkie zobowiązania muszę spłacać kolejnymi. Moje zadłużenie ciągle rośnie, a ja już sam nie wiem co mam robić. Czy ktoś z Was miał styczność z taką sytuacją? Podpowiedzcie, gdzie mogę szukać pomocy i w jaki sposób mam sobie z tym poradzić. Boje się, że sprawa skończy się interwencją komornika, ratujcie…

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1970 Reply

  Loca

  Jak sam zauważyłeś spłacanie jednej pożyczki, drugim zobowiązaniem to najgorsze co możesz zrobić. Nie opisałeś niestety jak wygląda twoja obecna sytuacja finansowa, np. jakie dochody osiągasz. Jeśli chcesz skończyć z kredytami, chwilówkami, itp. to najlepiej zgłoś problem wypłacalności w instytucjach, które dały ci pieniądze. Na pewno istnieje możliwość wybrnięcia z tej sytuacji, np. zawieszenia rat na kilka miesięcy. Jeśli masz zdolność kredytową, możesz też spróbować wnioskować o kredyt konsolidacyjny. Zawsze 1 rata jest lepsza niż kilkanaście.

  #1971 Reply

  Kama

  Najgorzej jak nie ma kontaktu z dłużnikiem. Zadzwoń, napisz, porozmawiaj – nie ty pierwszy i nie ostatni nie masz z czego oddać pożyczki. Powodzenia!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Pętla kredytowa – w jaki sposób sobie poradzić?
Your information: