fbpx

Pomocy – kłopoty ze spłatą kredytów szybko terminowych

This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Stanisław 3 years, 9 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #29849 Reply

  Mariuszek

  Witamy Serdecznie wszystkich na forum, zgłosiliśmy się tutaj z małżonką, gdyż poszukujemy rozwiązania naszych problemów. Mianowicie chodzi o to, że parę miesięcy temu mój tato zdecydował zakupić sobie i mamie nowy letniskowy domek ( nic wielkiego – zwykły letniskowiec), pomimo, że mieliśmy kredyt do spłaty to wzięliśmy kolejny, by ojcu pomóc po prostu. Niestety ale na chwilę obecną toniemy w długach, do tego mamy kłopoty ze spłatą zaciągniętych zobowiązań i mamy w BIKu wpis o nieterminowych spłatach, ojciec stracił pracę z emerytury też nici, na razie kredyt spłacamy ale ze sporym poślizgami. Żona jeden kredyt wypowiedziała, jednak mój kredyt jest obciążony widniejącym opóźnieniem aż o 90dni. Na obecną chwilę jesteśmy raczej zmuszeni by wziąć większy kredyt, najlepiej skonsolidowany i najlepiej na dużo dłuższy okres spłaty, tak aby spłacić obecne zobowiązania i posiadać jedną ratę, wiadomo procent będzie duży ale wolimy jednak posiadać jeden kredyt. Obecnie ojciec nie da rady spłacać kredytu więc zobowiązania przeszły na nas z żoną i obecnie to jakieś 95000 tys. zł., gdzie rata spłaty miesięcznie wynosi ponad 2000 zł. Dochód mamy ale tylko z gospodarstwa rolnego, które dostaliśmy po ojcu. Prosimy o pomoc jakąkolwiek, czy my mamy w ogóle szanse na wyjście z tej sytuacji?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30053 Reply

  Roman

  Siemano, słuchaj na stronie głównej firmy, która udziela również pożyczki dla zadłużonych, czytałem bardzo fajny artykuły poświęcony spłacie pożyczki. Doskonale wiem na swoim przykładzie, że nie jest to łatwe, kiedy to wpada się w beznadziejną spiralę długów, wtedy nawet rodzina się odwraca… Mi udało się wyjść z tego koszmaru i mogę tylko krzyczeć głośno, by wszyscy, którzy zaciągają kredyty, naprawdę zastanowili czy to dobry pomysł – pewnie jest dużo ludzi którzy potrzebują pożyczek, jednak trzeba to robić z głową. Jeśli mogę dać jakieś rady to czytajcie uważnie umowy, bo jeżeli mamy brać pożyczkę za 0 zł to upewnijmy się że będziemy mogli spłacić ją w terminie, bo później odsetki mogą znacznie wzrosnąć.

  #30054 Reply

  Stanisław

  Widzę, że kredyt macie ogromny, czy wyjście jest? No może i tak ale wszędzie trzeba płacić, przy takim kredycie odsetki zawsze będą duże.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Pomocy – kłopoty ze spłatą kredytów szybko terminowych
Your information: