fbpx

Potrzebna drobna pożyczka szybko

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  Kargul12 1 year, 11 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #1398 Reply

  Heelonwheel

  Witajcie.
  Mam następującą sytuację – potrzebuję pożyczyć bardzo małą kwotę (150zł) może być nawet na 2-4 dni. Problem w tym że: mam obecnie niespłacony kredyt w vivusie, wczesniej miałem również problem ze spłatą pożyczki w viasms (myśle, że może być problem ze spłatą kolejnej). teraz mam 20 lat i jestem bezrobotny.

  Czy są jakieś firmy, które udzielą mi pożyczki w takiej sytuacji??

  Dzięki.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #1400 Reply

  enej

  W takiej sytuacji to prawdopodobnie niewiele podziałasz. Nie chcę cię martwić, ale ostatnie koło ratunkowe to będą twoi znajomi lub rodzina.

  #36197 Reply

  Majki90

  Dzisiaj to normalne, brak stałego zatrudnienia, problemy finansowe, zadłużenie niestety, jeśli ktoś stara się przeżyć, musi sobie jakoś radzić, nawet w trudnych warunkach, więc doskonale rozumiem twoją sytuację. Pożyczki krótkoterminowe, nie powinny być jednak problemem, ponieważ niektóre firmy pożyczkowe nie sprawdzają, czy dana osoba ma gdzieś zaciągnięte inne pożyczki. Oczywiście brak takiej kontroli, automatycznie przekłada się na większą szansę wzięcia pożyczki, na dobrych zasadach. Takie małe kwoty możemy spokojnie wziąć na przykład w Lendonie. Ponieważ jest to bardzo mała kwota, praktycznie żadna firma pożyczkowa, nie powinna mieć problemu z realizacją takiego wniosku. Co więcej, Lendon zapewnia pożyczkę nawet do 2500 złotych, za pierwszym razem. Jest to nawet dobra kwota, ale widać, że nie potrzebujesz takiej sumy, skoro mówisz o małych kwotach. Oczywiście nie musisz długo czekać, Lendon jest sprawdzoną i przede wszystkim cenioną firmą pożyczkową. Pożyczą ci pieniądze i ustalisz z nimi bez problemu konkretny termin spłaty. Jeśli potknęłaby ci się noga i nie miałbyś z czego im zapłacić w ustalonym terminie spłaty, to wtedy skontaktuj się z nimi od razu, wyznaczą ci inny termin spłaty lub po prostu poszukają dobrego rozwiązania problemu. Nikt nie będzie cię straszył komornikiem czy też sądem, ponieważ oni chcą się z każdym dogadać i rozumieją potrzeby ludzi. W twoim wypadku Lendon wydaje się naprawdę trafionym pomysłem, zwłaszcza że ciężko będzie ci uzyskać gdziekolwiek indziej podobne zobowiązanie, na dobrych warunkach. Jestem pewny, że znajdziesz firmę, która udzieli ci takiego zobowiązania, ale będzie się to wiązało z wysokim oprocentowaniem, co dla wielu podobnych firm pożyczkowych jest często zabezpieczeniem, przed niewypłacalnymi klientami. W Lendonie oprocentowanie jest niskie i możesz bez problemu sięgnąć po większe zobowiązanie finansowe. Firma udzieli ci nawet pożyczki do 45 dni, więc będziesz miał sporo czasu na spłatę takiego zobowiązania. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie Lendon jest dzisiaj najlepszą firmą pożyczkową na rynku i nawet rozmowa z pracownikiem udzielającym mi zobowiązania była bardzo kulturalna, a przede wszystkim profesjonalna. Nie miałem problemu z pożyczką, to ty też pewnie załatwisz wszystko bez problemu powodzenia.

  #36198 Reply

  Bartłomiej Smyk

  Małe pożyczki to nic w porównaniu z dużymi kwotami, dlatego nie musisz nawet o nic pytać, ponieważ znane firmy pożyczkowe, udzielą ci takiego zobowiązania, bez zadawania zbędnych pytań. Nie musisz przejmować się formalnościami, wystarczy, że wybierzesz pierwszą lepszą pożyczkę, a na pewno będziesz zadowolony. Ja pożyczam większe kwoty, ponieważ takie małe nie są w stanie w żaden sposób rozwiązać moich problemów finansowych i dlatego też polecam ci większą pożyczkę, ponieważ dzięki takiemu zobowiązaniu spłacisz inne pożyczki i długi, a być może nawet ci coś jeszcze zostanie. Oczywiście ty sam powinieneś wiedzieć, czy większa pożyczka będzie ci się bardziej opłacać, ale moim zdaniem więcej byś na tym zyskał, ponieważ mała pożyczka jest w stanie rozwiązać twoje problemy, ale jedynie na krótki czas. Długofalowe rozwiązanie problemu jest możliwe, dopiero, wtedy gdy mówimy o konkretnych pożyczkach. Wiele osób boi się takich rozwiązań, ale co ci tak naprawdę da mała pożyczka, spłacisz jedynie zaległą ratę w Vivusie a co potem?. Skąd weźmiesz pieniądze na kolejną aktualną ratę. Tylko rozwiązanie z większą pożyczką, powinno być przez ciebie brane pod uwagę, ponieważ w ten sposób realnie jesteś w stanie pozbyć się problemu a pożyczki, chociażby w Lendonie są naprawdę warte uwagi. Oczywiście ja niewiele wiem na ten temat, ale słyszałem opinie zadowolonych klientów. Tam ludzie pożyczają przynajmniej 2500 złotych, ponieważ dla wielu osób jest to szansa, na wyjście z długów. Właśnie w taki sposób powinieneś spojrzeć na dodatkową pożyczkę. Tak to widzę właśnie ja, ale oczywiście nie musisz korzystać z moich porad, to twoja sprawa co zrobisz. Ja jedynie dobrze ci radzę, abyś przemyślał swoje podejście do zobowiązań finansowych, wiadomo, że każde dodatkowe pieniądze zaciągnięte w ramach pożyczki są obciążeniem, ale mimo to niczego nie ryzykujesz, rozwiążesz jedynie problem, przez który jesteś zmuszony do kolejnej pożyczki, tak to właśnie widzę.

  #36199 Reply

  Kargul12

  Mała pożyczka na mniejsze wydatki czy na ewentualne uzupełnienie brakującej raty to dobry pomysł, ale liczy się właściwa realizacja. Przy małych kwotach pożyczki, musimy zwracać uwagę na oprocentowanie, ponieważ w wielu przypadkach jest ono dość zawyżone i pożyczając 100 czy 150 złotych oddajemy 200 lub 300. Trzeba uważać, ponieważ wiele firm pożyczkowych wykorzystuje dzisiaj naszą trudną sytuację, przez co musimy im oddać o wiele więcej, niż bierzemy. Oczywiście ja korzystam ze sprawdzonego InCredit i jak na razie to uważam, że jest to dobra firma pożyczkowa. Takie pożyczki są po prostu opłacalne, wiem, że biorę odpowiednią kwotę i tyle samo spłacam bez dodatkowych kosztów.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Potrzebna drobna pożyczka szybko
Your information: