fbpx

Pożyczka na już, czyli Vivus bezkonkurencyjny?

This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Tom 3 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #29666 Reply

  Roberto

  Witam, poszukuje osób, które mogłyby mi przede wszystkim pomóc w wyborze, który wiąże się z tym czy warto ubiegać się o pożyczkę w firmie Vivus. Co prawda dużo słyszałem, że jest to najszybsza pomocna pożyczka, bo tutaj pieniądze na konto mam praktycznie natychmiast. Przyznam się, że sam wniosek już złożyłem i obecnie czekam na telefon od nich, ale chcę się jednak upewnić, czy to na pewno dobry pomysł? Jeśli podzielacie moja uwagę na ten temat, to prosił bym o udzielenie jakiś rad i na co się przygotować, na co zwrócić uwagę? A może ktoś już korzystał z ich oferty i może pomóc? Będę niezmiernie zobowiązany, to dla mnie naprawę ważne. Pieniążki, które udało by się zdobyć chcę przeznaczyć na remont samochodu, pracuje 80 km od domu, więc sami rozumiecie, że to bardzo ważne dla mnie i mojej rodzinny.

  Pozdrawiam Serdecznie!

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29721 Reply

  Patryk

  Cześć mam 20 lata wraz z Anią, moją przyszłą żoną mamy aż 100 000 zł długu z chwilówek, pożyczek i do tego jeszcze kredyt… Obecnie nie wiem co mam zrobić, bo pracować więcej nie daje rady a kasy nadal brakuje, Ania czeka na dziecko, więc lipa. Nigdy nie ułożymy sobie życia, jak tak dalej pójdzie. Piszę, bo wiem, że dla was tragedią jest mieć 10 000 zł zadłużenia a co my mamy powiedzieć. Nasza łączna wypłata to 2900 zł miesięcznie, gdzie każdy dłużnik dopomina się wysyła komorników, pomysł na szybką pożyczkę?

  #29722 Reply

  Gniewosz

  Patrząc na powyższy komentarz i zapytanie Roberto, to serce się kraja, zadaje sobie pytanie, co się dzieje w tym kraju… Tutaj naprawdę zero pomocy człowiekowi podwinie się noga i trzeba radzić sobie samemu. Dlaczego dopuszczamy kradzieże, oszustwa ?? A dlatego że często nie mamy wyboru, bo jak każdy by miał prace, dzięki której byśmy zarabiali, to dało by to spokój. A tak…. Całe szczęście, że są bardzo szybkie pożyczki, które pomagają ale i tu trzeba uważać na termin spłaty…

  #29723 Reply

  Tom

  Cześć, my tu narzekamy ale trzeba przyznać że oferta tej pożyczki od Vivus jest naprawdę pozytywna, wiem bo sam ją brałem.;) Podobnie jak Roberto na remont mojego starego grata i powiem tak, lepszej pożyczki nie znajdziesz – tanio szybko i w pewnie, polecam.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Pożyczka na już, czyli Vivus bezkonkurencyjny?
Your information: