fbpx

Przedłużenie pożyczki i ponowna spłata

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  ula60 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28591 Reply

  birofo

  Skorzystałem z możliwości przedłużenia pożyczki, zastanawiam się, czy będę mógł zrobić to kolejny raz? Moja sytuacja finansowa poprawiła się, ale tylko w nieznaczny sposób. Chciałbym także wiedzieć, czy pożyczkę będę mógł bym spłacić ponownie, tuż po spłacie tej wystąpić o kolejną? Mój wniosek nie zostanie odrzucony? Pożyczkodawca nie uzna mnie za nierzetelnego pożyczkobiorcę? Proszę o poradę.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29043 Reply

  anna95

  Pieniądze w parabankach pożyczałam kilkanaście razy razy. Kilkakrotnie korzystałam z możliwości przedłużenia terminu spłaty. Nigdy później nie spotkałam się z odrzuceniem mojego wniosku. Dodam, że pożyczkę przedłużyłam kilka razy w tym samym parabanku. Podsumowując. Nie masz się czego obawiać.

  #35714 Reply

  zuzana

  Potwierdzam. Jedną pożyczkę przedłużałam kilkakrotnie. Mój ówczesny pracodawca przez bardzo długi czas spóźniał się z wypłatą. Sprawa trafiła nawet do sądu. Parabank za każdym razem “akceptował mój wybór”. Zgadza się. Pierwotnie zakładane koszty pożyczki cały czas rosły, ale ja nie wyobrażam sobie po prostu dopuścić do następującej sytuacji. Mianowicie. Komornik puka do moich drzwi.

  #35871 Reply

  ula60

  Z całą pewnością nie będziesz miał problemów z przedłużeniem terminu spłaty pożyczki. Po prostu musisz pamiętać o tym aby zrobić to w wyznaczonym terminie. Nie możesz więc liczyć na to, że parabank zgodzi się na takie rozwiązanie tuż po tym, jak wyślę Ci wezwanie do zapłaty. Wtedy będzie już za późno. Odsetki karne będziesz musiał zapłacić.

  #35810 Reply

  olaf

  Tak. Pożyczkę możemy przedłużać w nieskończoność.. Nie powinniśmy jednak tego robić, bo koszty cały czas będą rosły, ja skorzystałem z takiej możliwości, może dwa razy. Miałem problemy z płynnością finansową przez krótki okres czasu. Znam osoby, które w takiej sytuacji, po prostu nie spłacają zobowiązania. Nie przedłużają. Nie rozumieją, że w ten sposób nie tylko narażają się na naprawdę wysokie kary, ale i “zepsucie” opinii nie tylko w danym parabanku. Ja osobiście nie wyobrażam sobie dopuścić do takiej sytuacji, w której miałbym komornika. Za kilka lat mam zamiar wystąpić z wnioskiem o kredyt hipoteczny. W tej chwili zbieram pieniądze na wkład własny.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Przedłużenie pożyczki i ponowna spłata
Your information: