fbpx

Szybka gotówka na firmę

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  NaprawdęOn 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30529 Reply

  Misiek

  Witam, dziś z takim pytaniem do Was się kieruje, czy jeśli zadłużymy się na firmę to tylko w banku? Hmy.. już wyjaśniam, obecnie dostępne jest sporo ciekawych promocji jak chociażby możliwość uzyskania limitu w mBiznes i na koncie w mBanku nawet do 50 000 zł, w Idea Banku chyba też coś podobnego jest, więc czy warto poszukać dalej, no bo chyba taki limit znacznie łatwiej jest spłacić bo na początku możemy wpłacać tylko minimalne wpłaty w postaci samych odsetek a tą większą część później czy mam rację? To pytanie tu chcę skierować raczej do ekspertów bankowych… Pozdrawiam.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30658 Reply

  Juliuszek

  Cześć ja proponuje w temacie szybką Gotówkę dla Firm lub kredyt w rachunku bieżącym dla Przedsiębiorców, prowadzących uproszczoną ewidencję księgową. Kredyt dostępny ponoć jest nawet dla Przedsiębiorców bez historii w naszym Banku. Wystarczy wybierać Szybką Gotówkę dla Firm i zyskamy – łatwość i przede wszystkim szybkość dostępu do środków pieniężnych, bardzo wysoką kwotę kredytu – aż do 150 000 zł, 12 miesięczny okres kredytowania z możliwością odnowienia kredytu bez konieczności spłaty zadłużenia występującego w dniu zakończenia okresu kredytowania oraz możliwość udzielenia kredytu bez zabezpieczeń rzeczowych z minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową – w ciągu 24h. A no i oprocentowanie według zmiennej stopy procentowej.

  #30659 Reply

  Darek

  Ej a wiedzieliście, że Bank BPS oraz BPS Faktor zostały wyróżnione w rankingu najlepszych produktów dla MŚP opublikowanym 12 czerwca br. przez Gazetę Finansową?

  #30660 Reply

  Radek

  Ja coś słyszałem o akcji – HORYZONTY BANKOWOŚCI 2015, wydarzenie organizowane ponoć przez centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Miesięcznik BANK odbyło się już po raz czwarty….

  #30661 Reply

  NaprawdęOn

  Witam, ja tam mam kredyt dla przedsiębiorców i firm w BPS i mam tam: system e25, system BPS25, system CIB a ten cały System e25 umożliwia dostęp do rachunków bankowych i wykonywanie transakcji krajowych oraz zagranicznych. Pozwala korzystać z paczek przelewów, jak również kontaktować się z Bankiem – fajna sprawa…;)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Szybka gotówka na firmę
Your information: