fbpx

Szybka kasa na dowód osobisty bez poręczeń?

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  bartosz 1 year, 6 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28659 Reply

  natalia21

  Czy to prawda, że nie będę miała żadnych problemów z otrzymaniem pożyczki na dowód osobisty? Bez poręczeń? Wiem, że kilka bliskich mi osób wyraziłaby zgodę na zostanie poręczycielem, chciałabym jednak tego uniknąć. Za kilka lat z pewnością nie tylko ja będę składać wniosek o kredyt mieszkaniowy, dlatego też nie chcę nikogo “obciążać”.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29108 Reply

  xena

  Żaden z parabanków nie poprosi Cię o poręczenie/poręczyciela, jeśli kwota Twojej pożyczki nie będzie wygórowana. Firma pożyczkowa poprosi Nas m.in. o dowód osobisty, numer konta w banku, numer telefonu. Nie musimy się obawiać skomplikowanej procedury kredytowej. Na decyzje nie powinniśmy czekać dłużej aniżeli kilkanaście minut.

  #35688 Reply

  antama

  O poręczyciela w parabankach jesteśmy proszeni bardzo rzadko. Tak myślę, gdyż do tej pory żaden parabank mnie o niego nie prosił. Zakładam więc, że nie jest to “często zjawisko”. Ja także nie należę do osób, które chciałaby angażować w swoje życie kredytowe/pożyczkowe inne osoby. Wyjątek stanowi mąż. Jednak powiedzmy sobie szczerze. Pieniądze w parabanku pożyczam m.in. z tego względu, że chcę uniknąć poręczeń, zastawów, weksli, zaświadczeń, mnóstwa pytań.

  #35757 Reply

  anna98

  Można powiedzieć, że parabanki “z zasady” nie proszą o poręczyciela w przypadku pożyczek chwilówek. Jeśli więc mamy zamiar pożyczyć pieniądze na bardzo krótki czas, nie musimy się o to martwić. W przypadku pożyczek “na dłużej”, może być to jedna z możliwości, ale z całą pewnością niejedna. Możemy np. podpisać weksel in blanco. Przyznaje, że pożyczkami długoterminowymi w parabankach nie interesowałam się tak bardzo, jak chwilówkami. Do tej pory pożyczałam pieniądze tylko na krótki okres czasu. Nie mogę więc napisać, jak to dokładnie wygląda w praktyce.

  #35863 Reply

  bartosz

  Pieniądze na dowód bez poręczyciela możemy pożyczyć w banku, podobno.. Moje doświadczenie wskazuje na to, że jest to niemożliwe. Zawsze jesteśmy proszeni o zaświadczenie o dochodach. Pytań o poręczyciela także nie brakuje. Dlatego też pewien czas temu zdecydowałem się po raz pierwszy pożyczyć pieniądze w parabanku. Nie pożałowałem. Nie tylko nie spotkałam się z prośbą o zaświadczenie o zarobkach, poręczycieli, ale także nie zostałem poproszony o wypełnienie długiego, skomplikowanego wniosku o pożyczkę. Formalności trwały naprawdę krótko. Pieniądze na moim koncie pojawiły się na moim koncie po kilku minutach. Byłem bardzo zadowolony, gdyż w tym przypadku pieniądze były mi naprawdę bardzo potrzebne, nie mogłem kilku tygodni, dziś poręczyciela naprawdę trudno znaleźć.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Szybka kasa na dowód osobisty bez poręczeń?
Your information: