fbpx

Szybki kredyt na samochód w Idea Bank

This topic contains 4 replies, has 1 voice, and was last updated by  Franciszek 3 years, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #30323 Reply

  Adamek

  Witam, ostatnio coraz bardziej myślę o zakupie swojego pierwszego samochodu, do tego zastanawiam się czy w planach też nie wymienić obecnego auta taty na nowszy model? Problem w tym, że w danym momencie nie mam gotówki, a Idea Bank proponuje mi ,,chyba” atrakcyjny kredyt samochodowy. Nie wiem, bo doradca prawny z Idea Bank powiedział mi, że sfinalizują mi zakup m.in. samochodu osobowego, dostawczego, motocykla, skutera. Dowiedziałem się także, że przedsiębiorcy mogą też uzyskać kredyt na zakup samochodu ciężarowego (bez limitu masy), autobusu, przyczepy a nawet naczepy ale to tylko ciekawostka. Wracając do tematu, zaproponowali mi takie warunki, że mam możliwość: wydłużenia okresu kredytu – nawet do 10 lat, refinansowania zakupu pojazdu, sfinansowania zakupu pojazdu zabytkowego i uzyskania kredytu przez przedsiębiorców rozpoczynających działalność. Dla mnie byłby idealny wariant pierwszy… Ale wiem, że w przypadku samochodu nowego mam maksymalnie 12 miesięcy od daty rejestracji, możliwość sfinansowania zakupu dodatkowego wyposażenia i wsparcie doradcy. Co zrobić, który wariant – doradzicie? ;).

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #30412 Reply

  Margarytta

  Witam, hmy ja myślę, że bardzo dobrą opcja jest zainteresowanie się Zaplo.pl na stronie mają kalkulator, można wyliczyć ile i na jaki czas można od nich pożyczyć. To jest super, że nie oszukują żadnych kruczków, więc to dobre rozwiązanie.

  #30413 Reply

  lukasz

  Cześć jak dla mnie fajnym i bezpiecznym rozwiązaniem może być również pożyczka przez portal SzybkaGotówka – decyzja do 15 minut, również kalkulator na stronie niestety weryfikacja rzetelności ale cóż na samochód starczy ;).

  #30414 Reply

  Marcelianka

  Witam, jeśli bardzo zależy nam na czasie to możemy nawet wziąć pożyczkę przez zaimo, wiem, brzmi to co najmniej mało prawdziwie, ale rzeczywiście tak jest. Wystarczy poczytać ich regulamin i już, oczywiście chodzi tutaj o złożenie wniosku, ale każda chwila jest cenna w sytuacjach gdy potrzebujemy czegoś na już. Polecam!

  #30415 Reply

  Franciszek

  Dziękuję wszystkim, skoro mówicie, że nie ma strachu to ja skorzystam właśnie z Via sms lub tego Zaimo raz się żyje. Fajne jest to, że na stronie jest ten kalkulator, można wyliczyć ile i na jaki czas nas stać! Pozdrawiam!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Szybki kredyt na samochód w Idea Bank
Your information: