fbpx

Szybkie pożyczki ze spłatą w 45 lub 60 dni

This topic contains 3 replies, has 1 voice, and was last updated by  Norbik 3 years, 10 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #2049 Reply

  Ola

  Hej wszystkim, mam pytanie odnośnie chwilówek ale na dłuższy czas niż 15 czy 30 dni. Chciałabym pożyczyć trochę pieniędzy na 45-60 dni. Najlepiej za darmo przy pierwszej pożyczce, ale nie będę wybrzydzać. Znacie takie firmy? Od razu zaznaczam, że nie biorę pod uwagę możliwości przedłużenia spłaty 30-dniowej chwilówki o 15 czy 30 dni, bo to zwiększa mocno koszty pożyczania. Polecicie jakieś firmy, które od razu dają kasę na 45 lub 60 dni?

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #2067 Reply

  Zosia

  Mi przyszła do głowy Wonga. Widziałam reklamę w telewizji, że spłacić pożyczkę można aż po 60 dniach. Może u nich spróbuj.

  #3256 Reply

  Kama

  Zawsze możesz pomyśleć o NetCredit. Nie jest to zbyt popularna firma, a szkoda – przyjaciółka była bardzo zadowolona z pożyczki. Nie tylko chodziło o kwotę, ale przede wszystkim o termin spłaty. Z tego, co się orientuję, to są chyba bardziej wyrozumiali, jeśli zalega się z jakimiś ratami i łatwo idą na ugodę. W końcu, to w ich interesie, by odzyskać dług, nie?Zawsze możesz pomyśleć o NetCredit. Nie jest to zbyt popularna firma, a szkoda – przyjaciółka była bardzo zadowolona z pożyczki. Nie tylko chodziło o kwotę, ale przede wszystkim o termin spłaty. Z tego, co się orientuję, to są chyba bardziej wyrozumiali, jeśli zalega się z jakimiś ratami i łatwo idą na ugodę. W końcu, to w ich interesie, by odzyskać dług, nie?

  #3259 Reply

  Norbik

  Teoretycznie tak, ale polemizowałbym z tym, kto tutaj ma większy interes. Wydaje mi się jednak, że to kredytobiorca powinien bardziej się martwić. Nikt nie lubi, gdy do jego dni puka komornik i okleja jego dom czy jakieś graty. Radziłbym być ostrożnym, ponieważ sam miałem nieprzyjemną sytuację z pewną organizacją parabankową – moją winą było ie spłacanie rat w terminie, ale ich podejście do klienta? Istna tragedia…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Szybkie pożyczki ze spłatą w 45 lub 60 dni
Your information: