fbpx

Wpis w BIG a pożyczka pozabankowa

This topic contains 4 replies, has 0 voices, and was last updated by  leila 2 years ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28601 Reply

  cadaran

  Zostałem wpisany do BIG – u. Moje pytanie brzmi, kiedy będę mógł wystąpić z wnioskiem o pożyczkę pozabankową? Dopiero wówczas, gdy ów wpis zniknie? Zarabiam naprawdę mało. Remont mieszkania jest niezbędny. Cały czas staram się o nową, zdecydowanie lepiej płatną pracę. Jestem dobrej myśli. Wiem, że to mało. Nie mogę jednak mieszkać dłużej w tak złych warunkach. Wcześniej czy później odbije się to na zdrowiu moim i mojej rodziny.

  Najczęściej wybierana oferta użytkowników forum:

  #29080 Reply

  nebola

  Na pewno nie stanie się nic złego, jeśli złożyć wniosek o pożyczkę. Twoje zainteresowanie powinny wzbudzić pożyczki bez BIG. Nie powinieneś wykluczać także pożyczki u prywatnej osoby. Napisz o swojej sytuacji, przedstaw harmonogram spłaty, nie ukrywaj swojej przyszłości. Porozmawiaj z rodziną.

  #35716 Reply

  grazynka

  Nie martw się. Na pewno choć jeden parabank zaakceptuje Twój wniosek o pożyczkę. Wypełnienie wniosku nie jest czasochłonne. Na odpowiedź także nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Każdemu z Nas od czasu do czasu może powinąć się noga.. Parabanki są zdecydowanie bardziej wyrozumiałe. Ile pieniędzy potrzebujesz na ów kredyt? Myślisz o kilku chwilówkach czy o jednej większej pożyczce?

  #35873 Reply

  leila

  Przede wszystkim powinieneś ustalić to, kiedy zostałeś wpisany do BIG. Po pewnym czasie ów wpisy znikają. Może więc nie masz powodów do obaw. Sprawdź to. Dług został spłacony? Jeśli tak, to tak naprawdę nie powinieneś mieć większych problemów z otrzymaniem pożyczki. W banku owszem, problemy by były, w parabankach niekoniecznie. Może szanse na pożyczkę “bez procentów” nie są duże, ale na oprocentowaną, tak.

  #35812 Reply

  grazka

  Po prostu zaryzykuj. Kto nie ryzykuje.. Na pewno nie spotkasz się z żadnym niemiłym komentarzem ze strony parabanku. Co najwyżej Twój wniosek o pożyczkę nie otrzyma akceptacji albo otrzyma, ale pod pewnymi warunkami np. wówczas gdy zawnioskujesz o niższą kwotę. Pamiętaj o tym, że stracone zaufanie odbudowuje się stopniowo. Nie oczekujmy więc, że parabanki potraktują Nas tak samo, jak “czystych klientów”.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Wpis w BIG a pożyczka pozabankowa
Your information: