Windykator terenowy w Filarum – o co chodzi?

0
59
Windykator terenowy w Filarum – o co chodzi?
Ocena

Zgodnie z podstawowymi warunkami umowy pożyczkowej w Filarum, klient zobowiązuje się do oddania pożyczonej kwoty wraz z odsetkami w terminie nie dłuższym niż 30 dni. Wpisuje się to w model „next payday loan”, gdzie nie udostępnia się pożyczek ratalnych czy długoterminowych klientom. Często pierwsza pożyczka udostępniana jest bez dodatkowych kosztów, dzięki czemu jej zwrócenie w terminie i wyrobienie sobie pozytywnej historii u danego pożyczkodawcy nie powinno być kłopotliwe dla pożyczkobiorcy.

Opóźnienie płatności a windykacja

Kolejne pożyczki oddaje się już z oprocentowaniem, a firma Filarum nie umożliwia wpłacania kwot za wydłużenie terminu płatności zobowiązania i oczekuje wywiązania się z warunków zaciągniętej umowy. Klient, który nie tylko spóźnił się z płatnością, ale również unika kontaktu z firmą i działem windykacji, musi być przygotowany na wizytę windykatora terenowego pod adresem zamieszkania.

Sposobem na uniknięcie takiej wizyty na miejscu jest po pierwsze – terminowe spłacanie zobowiązań względem Filarum, po drugie – komunikowanie się z pożyczkodawcą i informowanie go o wszelkich kłopotach z płatnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here